Cyklistická prilba Trek Solstice Mips

79,99 €
S DPH
Veľkosť : S/M
farba : čierna
Množstvo
Pridať do obľúbenýcjh
Posledné kusy v sklade

Dostupnosť:
Na predajni: 2 Ks
Skladom u dodávataľa: 51 Ks - dodanie 2-7 dní

Dostupná doprava
  • Osobný odber v predajni / Nitra Zadarmo
  • O tovare na sklade Vás budeme informovať.

  • SPS balíkovo 4,99 €
  • Doručenie balíkovo

  • SPS Adresa 6,99 €
  • Doručenie na AdresuKomfortná, všestranná prilba s čistým estetickým vzhľadom a dodatočnou ochranou, ktorú zabezpečuje ochranný systém Mips. - Ochranný systém Mips - Rafinovaný štýl s odnímateľným priezorom na situácie, keď chcete zísť z cesty na trail - Veľké vetracie otvory a zapustené kanáliky vás budú počas teplých dní príjemne ochladzovať - Systém upínania Trek Headmaster 3 umožňuje jednoduché a bezpečné nastavenie jednou rukou - Fixné deliče popruhov sú bezpečné, ľahko sa nastavujú a vždy dobre priliehajú - Mäkké, komfortné výstelky odvádzajú vlhkosť a po celodennej zábave na bicykli sa dajú ľahko vyprať - Vzťahuje sa na ňu naša záruka Crash Replacement Guarantee, vďaka ktorej máte počas prvého roku vlastníctva v prípade nehody nárok na bezplatnú v - 30-dňová bezpodmienečná záruka vám umožňuje prilbu vrátiť, ak vám nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu Osvedčená bezpečnostná technológia pre prilby Ochranný systém Mips pomáha zabezpečiť dodatočnú ochranu pri špecifických cyklistických nehodách.

Jednoduchý a elegantný vzhľad Cyklistická prilba Solstice Mips vyzerá dobre úplne vždy – na cestách, na trailoch a vlastne úplne všade. Väčšia všestrannosť Odnímateľný priezor umožňuje lepšie prispôsobenie a poskytuje dodatočnú ochranu.

Väčšia ochrana Rozšírená zadná časť poskytuje dodatočnú ochranu pri jazde do školy, v parku alebo na trailoch. Maximálny prietok vzduchu Veľké vetracie otvory a zapustené kanáliky maximalizujú prietok vzduchu a budú vás počas horúcich dní príjemne ochladzovať. Jednoduché a bezpečné upínanie Systém upínania Trek Headmaster 3 umožňuje jednoduché a bezpečné nastavenie.

Mäkké, pohodlné výst Mäkké, komfortné výs Stáva sa... Vysadnite znovu na bicykel s bezplatnou výmenou za akúkoľvek prilbu, ktorá sa utrpela náraz pri nehode počas prvého roka vlastníctva.Kontaktujte spoločnosť Bontrager alebo miestneho maloobchodného predajcu. - Materialtyp: Podložky na odvádzanie vlhkosti Polykarbonát
Rok modelu:
2024
5269270
2 Položky
ean13
601842687000
MPN
trekbike

Pre komentovanie musíte byť prihlásený.

Produkty v rovnakej kategórii: 16