LEPŠÍ VÝKON VĎAKA SPRÁVNEMU NATAVENIU BICYKLA

Cieľom merania je optimálne zladenie človeka a bicykla. Bicykel sa prispôsobí jazdcovi aj vďaka poznaniu fyziologických vlastností a individualít každého jazdca, ktoré treba spoznať pre správne nastavenie. V súlade s nastavením bicykla je aj „nastavenie“ jazdca, aby spolu vytvorili jeden fungujúci celok.

  • Statické meranie: základ prispôsobenia bicykla jazdcovi je v zohľadnení rôznych antropometrických údajov cyklistu. Tieto precízne zistené rozmery tela, veľkosť chodidla a typ sedla sú zohľadnené a vyhodnotené bikefitting.com softvérom.
    Výsledkom merania je analýza dát obsahujúca všetky príslušné rozmery potrebné pre nastavenie optimálnej polohy sedla. Na základe tohto odporúčania môže byť bicykel nastavený, alebo môžu byť dáta podkladom pre vyskladanie nového bicykla. V meracom softvéri na bikefitting.com sú taktiež uvedené odporúčané veľkosti cestných aj horských bicyklov rôznych výrobcov. V súčasnosti tento modul obsahuje 54 značiek bicyklov. Vďaka meraniu si teda môžete nechať nastaviť svoj vysnívaný bicykel.
  • Cieľ merania: statické meranie, písomný posudok s geometriou a podkladmi pre nastavenie posedu, odporúčanie pre výber bicykla.
  • Trvanie: cca 1 hodina
  • Cena: 49,- eur, pri kúpe bicykla do 3000 eur cena 35,- eur, pri kúpe nad 3000 eur meranie zdarma-nadstavenie pri kúpe.
  • Nadstavenie zarážok "kufrov": na tretrách 15,-€, pri kúpe tretier u nás na predajni - zdarma.