Shimano Service Center (SSC) predstavuje výnimočnú koncepciu, ktorú charakterizuje kvalita a jedinečnosť značky SHIMANO. Koncepcia je tvorená „exkluzívnou“ celoeurópskou sieťou SSC, ktorá sa vyznačuje a je zameraná na komplexný servis komponentov Shimano. Shimano Service Center ponúka jedinečné výhody v nasledovných oblastiach.

Viac o všetkých SSC prevádzkach sa môžete dozvedieť na nasledovnom linku: http://www.shimanoservicecenter.com/slovakia/sk

LEN U NÁS ZÍSKATE ZAUJÍMAVÉ SLUŽBY VO FORME BENEFITOV

  • Servis: technické zručnosti a know-how mechanika SSC, mechanik je povinný absolvovať všetky technické skúšky a získať príslušné certifikáty, ktoré je potrebné ročne aktualizovať.
  • Dostupnosť: široký sortiment produktov Shimano umiestnený na predajni/v servise, disponovanie najnovšími komponentmi Shimano.
  • Skúsenosti: Shimano „špecialista“ vyznačujúci sa jedinečnými skúsenosťami s produktmi Shimano Sme hrdí, že naša predajňa splnila všetky prísne podmienky a aj vďaka tomu garantujeme najvyššiu technickú úroveň poskytovaných servisných služieb v našom SSC DOLOMITYBIKE NITRA.