Rudy Project okuliare TRALYX+ SLIM Black Pink / ImpactX Photochromic 2 Black

239,99 €
S DPH
Množstvo
Pridať do obľúbenýcjh
Posledné kusy v sklade

Dostupnosť:
Na predajni: 1 Ks
Skladom u dodávataľa: 0 Ks - dodanie 2-7 dní

Dostupná doprava
 • Osobný odber v predajni / Nitra Zadarmo
 • O tovare na sklade Vás budeme informovať.

 • SPS balíkovo Zadarmo
 • Doručenie balíkovo

 • SPS Adresa Zadarmo
 • Doručenie na AdresuOkuliare Rudy Project TRALYX+ Slim sú spojením ľahkosti, komfortu a štýlu v jednom. Model Vám umožní neobmedzený uhoľ pohľadu. Bol vybavený inovátorským systémom PowerFlow, čo v praxi znamená, že okuliare sú po celom povrchu rámu vybavené ventiláciou, ktorá zaisťuje výmenu vzduchu a garantuje maximálnu aerodynamiku bez obmedzenia výhľadu. Rám je vyrobený z trvanlivého, ľahkého a elastického grilamidu. Sedielka a koncovky s možnosťou úpravy, vďaka ktorým sadnú na Vašu tvář dokonale. Systém rýchlej a jednoduchej výmeny šošoviek dovoľuje ich meniť v súlade s tým, aké práve panujú atmosférické podmienky. Systém Safety Project (okuliare zbavené ostrejších hrán a rohov) chrániace pred nebezpečnými dôsledkami pádov.

 

Tralyx+ Slim je výnimočný svojím vzhľadom a výkonom. Mimoriadne ľahký štýl a fenomenálny komfort spojený s priezračným širokým periférnym zorným poľom a bezkonkurenčnými riešeniami odvádzania tepla vďaka inovatívnemu systému PowerFlow: precízne nainštalované vetracie otvory do rámu pre lepšiu cirkuláciu vzduchu a zároveň maximálnu aerodynamickú účinnosť bez narušeného videnia. S Tralyx+ Slim Rudy Project robí presvedčivý krok vpred do budúcnosti, a tak do priemyslu športovej optiky vnáša viac ako 30 rokov technických inovácií.

Tralyx+ Slim predstavuje debut úplne nového systému „Adjustable Tips“: navrhnutého tak, aby zabezpečil presvedčivú dominanciu komfortu: vďaka vnútornému ohybnému oceľovému jadru sa koncovka dá veľmi ľahko nastaviť tak, aby vám okuliare sadli ako uliate. V kombinácii s našou najnovšou generáciou plne nastaviteľného dizajnu nosníkov Ergonose IX, prináša Tralyx+ Slim výrazný pokrok v technológii komfortu, a robí ju bezkonkurenčnou v oblasti výroby výkonnej športovej optiky.

Tralyx+ Slim môže byť vybavený systémom ImpactX2: fotochromatické a nerozbitné šošovky vyvinuté výlučne pre Rudy Project. Vďaka ich molekulárnym polotuhým vlastnostiam minimalizujú šošovky ImpactX2 zranenia pri páde. Pri fotochromatickej technológii poskytujú jedinečnú prispôsobivosť zmenám počasia, pri ktorej dosahuje číra šošovka vlastnú farbu v priebehu niekoľkých sekúnd.

Nový tvar rámu. Rovnako cool. Tralyx+ Slim umožňuje profesionálnym, ale aj víkendovým športovcom s užšími tvárami profitovať z vynikajúceho pohodlia našich jedinečných okuliarov Tralyx+ Slim. Tralyx+ Slim je navrhnutý tak, aby čo najviac vyhovoval ženám, úzkym tváram alebo mladším športovcom. Tralyx+ Slim je zdokonalením predchádzajúceho modelu Tralyx Slim, ktorý je vybavený hlbším tvarom okuliarového skla aby dokonale kopírovalo a chránilo Vaše oči a tvár. Nové prepracované koncovky sú teraz plne nastaviteľné, aby sa okuliare dali ešte viac prispôsobiť a zvýšil sa komfort nosenia ako aj stabilita na tvári.

SP467342-0009
1 ks

Pre komentovanie musíte byť prihlásený.

Produkty v rovnakej kategórii: 16

Na externom sklade

Spinshield kombinuje ostrý stylový design s duchem výkonu. Zajišťuje neomezenou ochranu očí a vynikající oční pohodlí, kombinuje širokouhlou čočku s hlubokým horizontem, ultra přilnavou gumovou špičku a polštářky na nos a zároveň zajišťuje pevné a stabilní uchycení díky ergonomické geometrii chráničů Pro-Fit. Okouzlující moderní jazyk Spinshieldu je obohacen originálním barevným pruhem z roku 1986, kovovými bočními vylepšeními a detaily, které připomínají naše charakteristické výkonnostní dědictví.

Size

 • Pohlaví UNISEX
 • Hmotnost 26 g.
 • Rozměry 147-125
 • Výška 61
 • Zakřivení 5
 • fotochromatické sklá, rýchle stmavnutie-rozjasenie