Predajca bicyklov, cyklodoplnkov a cyklistického oblečenia, v prípade skúseností - možnosť servisovať a skladať bicykle. Ak ťa baví práca s počítačom a zvládaš základné grafické úpravy pomôžeš nám s administráciou e-shopu (nejde o programátorskú prácu)

DOLOMITYBIKE
Miesto práce
Štefánikova 65, Nitra

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády) vhodné pre študentov, živnosť

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky dohodou
základný plat + motivačná zložka

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme kolegyňu/kolegu do našej predajne v Nitre. Sme špecialisti na cyklistiku. Cielime na profesionálny a personalizovaný servis podporený technickými znalosťami produktov, ktoré sú pre nás dôležitou súčasťou zážitku z nakupovania. Ak ťa baví cyklistika, užívaš si osobný kontakt so zákazníkom a chceš sa stať špecialistom na cyklistiku, určite medzi nás zapadneš. :)


Od teba budeme očakávať ochotu a schopnosť učiť sa, nadšenie pre cyklistiku, priateľský prístup k zákazníkom, no občas je tu treba aj vyhrnúť rukávy a presunúť nejakú tú krabicu, pekne usporiadať produkty a mať o nich prehľad.

V prípade že máš skúsenosti so servisom bicyklov, môžeš u nás aj skladať a servisovať bicykle. Ak ťa baví práca s počítačom a zvládaš základné grafické úpravy pomôžeš nám s administráciou e-shopu (nejde o programátorskú prácu)

Čo budeš robiť?

- Predaj a odborné poradenstvo v oblasti bicyklov, cyklistického oblečenia a doplnkov zákazníkom všetkých úrovní, od začínajúcich cez seniorov na elektrobikoch až po závodníkov. Budeš inšpirovať našich zákazníkov, aby boli lepšie vybavení, jazdili častejšie, užili si viac slobody, získali lepšiu kondíciu, cítili sa a boli úžasne vybavení.

- Customer care service - naši zákazníci potrebujú poradiť, nie len na predajni, ale aj na našom e-shope. Telefonovanie a odpisovanie na emaily bude súčasťou tvojej práce. Staneš sa dôveryhodným poradcom, špecialistom na všetky funkcie a výhody našich produktov a ich prínosu pre našich zákazníkov. - Udržiavanie predajne, aby bola počas celého roka pre klientov atraktívna. Naša predajňa DOLOMITYBIKE sa nachádzajú na adrese Štefánikova 65, Nitra, pracovná doba je od pondelka do piatku: 09:00 - 18:00, sobota 9:00 - 12:00

Čo od teba očakávame?

- Proklientský prístup.

- Chuť učiť sa je kľúčová.

- Ak si aktívny cyklista, je to určite bonus, avšak nie je to podmienkou

- Zodpovednosť, spoľahlivosť a keďže ide o prácu s ľuďmi, vítaná je komunikatívnosť a priateľská povaha.

- Skúsenosti s visual merchandisingom, alebo zmysel pre detail a schopnosť samostatne obmieňať vizuál predajne je výhodou. PROSÍME napíšte nám, prečo ste pravý kandidát a čo Vás na práci predajca najviac baví. vopred ĎAKUJEME

Zamestnanecké výhody, benefity Čo za svoju prácu dostaneš?

- Férové a motivujúce odmeňovanie

- testovanie top noviniek v cyklistike

- priateľský kolektív

- špeciálne zľavy na naše produkty

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa Jazykové znalosti Slovenský jazyk Anglický jazyk

- komunikatívna úroveň

Osobnostné predpoklady a zručnosti PROSÍME napíšte nám, prečo ste pravý kandidát a čo Vás na práci predajca najviac baví. vopred ĎAKUJEME svoj životopis pošli na ivan.petko@dolomitybike.sk alebo nám ho prines priamo na predajnu.